Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

OBSŁUGA EKOLOGICZNA FIRM DORADZTWO USŁUGI DOKUMENTY BIAŁYSTOK

14871
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: podlaskie
Firma: EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
Powiat: m. Białystok
Miasto: Białystok
Kod pocztowy: 15-404
Ulica: Młynowa 17 lok.1
Telefon: 857444460
Strona www: www.ekoexpert.com.pl
   
dodano: 2016.03.08
ważne do: 2018.06.11
wyświetleń: 5

Szczegóły oferty:

EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi w zakresie ekologii i ochrony środowiska w firmie. Usługi realizowane na rzecz firm pozwalają firmom na prowadzenie działalności zgodnie z wymogami dotyczącymi ochrony środowiska. Oferta usług środowiskowych obejmuje:
• Opracowanie dokumentów środowiskowych: operaty wodno prawne, pozwolenia zintegrowane , pozwolenia sektorowe, audyty środowiskowe , raporty i sprawozdania.
• Kompleksowa obsługa ekologiczna firm: sporządzanie dokumentacji ogólno środowiskowej, obliczanie opłat produktowych, opłat za korzystanie ze środowiska, sporządzanie rocznych sprawozdań środowiskowych.
• Monitorowanie przepisów dotyczących ochrony środowiska, reprezentowanie firmy w trakcie kontroli, prowadzenie obowiązków środowiskowych firmy, terminowe tworzenie dokumentacji i sprawozdań.
Oferta kompleksowej obsługi ekologicznej firm oraz informacje na temat możliwości i zakresu współpracy z firmą EkoExpert znajdują się na stronie internetowej http://www.ekoexpert.com.pl. Szczegółowych informacji udzielają także nasi eksperci pod numerem 857444460 oraz na ekoexpert@ekoexpert.com.pl

Reklama