Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego we Wrocławiu

22937
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Aneta Kolasa
Powiat: wrocławski
Miasto: Wrocław
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.12.30
ważne do: 2018.03.30
wyświetleń: 49

Szczegóły oferty:

Zepsuła się kosiarka, a tu czas rozpoczęcia sezonu? Poszukujesz niezawodnej pilarki spalinowej? Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą serwisu sprzętu ogrodowego ATI Garden we Wrocławiu.

Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych oraz do firm, którzy dbają o ogród i życzą sobie komfortowej pracy. Naszą branżą jest dodatkowo naprawa maszyn i sprzętów ogrodniczych wielu marek zapewniając o 100-procentowe bezpieczeństwo na korzyść doświadczenia, które praktykujemy non-stop od roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego pierwszego.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, a także kosiarek z możliwością siedzenia. Serwis ATI Garden oferuje również przegląd urządzeń oraz oryginalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, m.in. takich silników, jak: Briggs & Stratton czy GGP. Sieci salonu sprzętu ogrodniczego zapewnia niskie ceny oraz satysfakcję. Dodatkowo nasza oferta opiera się na sprzedaży stacjonarnej oraz online. W naszym sklepie znajdziemy kosiarki automatyczne, te z siedziskiem oraz tradycyjne, a także inne sprzęty niezbędne w pracy ogrodowej. Dla zainteresowanych uruchomiliśmy dodatkowo wypożyczalnię, by w okazyjnej cenie wyposażyć się w maszynę wartą kilka tysięcy i to wynajmujemy od doby do kilku dni.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na firmową witrynę internetową ATI Garden lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław
Reklama