Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Robex - laweta - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

23222
Cena: 100,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Robert Staworko
Powiat: ciechanowski
Miasto: Ojrzeń
Telefon: 504950615
Strona www: http://robex-pomocdrogowa.pl
   
dodano: 2018.02.11
ważne do: 2018.05.12
wyświetleń: 23

Szczegóły oferty:

Masz problem z sprawnością swojego osobówki? Brałeś udział w wypadku czy innej nieprzewidzianej kolizji drogowej w województwie mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex utworzona za sprawą Roberta Staworko rozpocznie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w wydajnej asyście drogowej aut osobowych, dostawczych, terenowych, a także motorach i busów z niezawodnym wyposażeniem i jak najkrótszym czasem wyczekiwania na terenach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Ponadto serwis pomocy drogowej rozporządza w swojej propozycji transport ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych ładunków, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Usługi transportowe lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę dostarczane są na terenie całego kraju!

Najistotniejsze atuty firmy to strefa miejska do 100 km, jak i współdziałanie z wieloma organizacjami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex posiada rywalizujące ceny!.

W zamiarze zapoznania się bliżej z ofertą czy innych pytań odwiedź stronę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)
Reklama