Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Jak stosować tabletki poronne

23243
Cena: 389,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Ola Ibisz
Powiat: warszawski zachodni
Miasto: Warszawa
Telefon: 666777888
Strona www: http://aborcjapytania.pl
   
dodano: 2018.02.13
ważne do: 2018.05.14
wyświetleń: 764

Szczegóły oferty:

W nielicznych państwach jest możliwość zakupu Misoprostolu w w lokalnych aptekach i użycia go bez Mifeprisone.
Jeśli są dostępne w aptece to dlaczego skorzystać z oferty tego skepu online?


Stosując kombinację leków Mifepristone i Misoprostol jest o wiele większe prawdopodobieństwo skuteczności zabiegu aborcji. Jest ono o wiele wyższe niż przy użyciu samego Misoprostolu. Z licznych badań wynika ze skuteczność samego Misoprostolu wynosi około 79-80%, natomiast w połączeniu z Mifeprisone (RU486) skuteczność wynosi około 98-99%. W niektórych państwach jest możliwość zdobycia leku zawierającego Misoprostol, lecz dla większości zdesperowanych kobiet w w tej sytuacji nie ma takiej możliwości w ich kraju. Bądź zdobycie tych tabletek poronnych jez bardzo utrudnione poprzez małą dostępność w aptekach oraz wymóg posiadania recepty. Często środki te można uzyskać na czarnym rynku ale ich cena oraz jakość są wątpliwe.. W większości przypadków preparat sprzedawany na czarnym rynku okazuje się być nieudolnie stworzoną prodróbką.

Dlatego dla zdesperowanej kobiety chcącej usunąć ciąże kluczowym zadaniem jest zdobycie oryginalnych tabletek składających się z kombinacji tych dwóch leków Misoprostol oraz Mifeprisone z pewnego miejsce, króre rzetelnie poinformuje ją o skutkach stosowania oraz jak te poronne tabletki zażywać.
Zazwyczaj legalne zestawy poronne oscylują w granicach 400 PLN. Na czarnym rynku mogą ceny ich mogą sięgać kilka tys. złotych.


Kobiety w potrzebie bardzo często sięgają po aborcję farmakologiczną jaką są tabletki wczesnoporonne ze względu na fakt, iż są sprawdzone apteki online, które oferują proszki w cenach porównywalnych do oferowanych przez producenta. Sięgają po nie zarówno osoby zamożne jak i gorzej sytuowane. Nie ma co się dziwić zabieg aborcji farmakologicznej w renomowanej klinice często wynosi od 2000 - 5000 złotych. Kobiety, które nie posiadają sposobności pozyskania środków poronnych często są zdane na zabiegi chirurgiczne, które są wykonywane na czarnym runku przez osoby nie wykwalifikowane. Co znacząco zagraża życiu kobiety oraz powoduje liczne komplikacje w trakcie zabiegu jak i po nim. Niewłaściwie przeprowadzony zabieg chirurgiczny może doprowadzić do uszkodzenia macicy, co będzie skutowało problemami w późniejszym zajściu w ciążę, bądź całkowicie doprowadzi do niepłodności.


Dlaczego zaleca się stosowanie Misoprostolu pod język?


Misoprostol to 2 w kolejności środek przyjmowany w trakcie trwania kuracji. Można go stosować na kilka różnych sposobów pod względem działania wszystkie metody są tak samo skuteczne. Można go stosować: umieszczając pod językiem do całkowitego rozpuszczenia, trzymając między policzkowo lub stosować dopochwowo. Niemniej jednak najlepszą metodą jest przyjęcia środku pod język przez około 30 minut do całkowitego rozpuszczenia.Jest to najbezpieczeniajsza forma jeśli patrzeć pod względem odpowiedzialności karnej. Aplikacja Misoprostolu dopochowo, może zostać wykryte przez lekarza. W pochwie mogą pozostać resztki preparatu bądź podrażnienie śluzówki wywołane wysokim stężeniem środka poronnego, co w razie wykrycia przez lekarza może skutować do odpowiedzielności karnej, bądź do niepotrzebnego stresu już w bardzo stresującej sytuacji. Sam Misoprostol jest niewykrywalny nie istnieją powszechnie dostępne testy w celu potwierdzenia zastosowania tego preparatu.


Jeśli jednak zdecydujesz się zastosować ten środek dopochowo, musisz umieścić tabletki palcem jak najbliżej maciny. Jeśli w trakcie zabiegu będziesz musiała odwiedzić się do lekarza postaraj się sprawdzić palcem czy tabletkizdążyły się rozpuścić. Jeśli wyczułaś pozostałości tabletek o ile Twój stan na to pozwala postaraj się je usunąć. Zazwyczaj tabletki rozpuszczają się w pochowie po 4 dnich.


Zazwyczaj kobieta może zajść w ciąże do około 40 roku życia. Niektóre z kobiet przechodziły kilkukrotnie aborcje medyczną, ponieważ środki antykonceptycje okazały się być zawodne, bądź co gorsze nie miały możliwości odmówić współżycia. Częstym problemem w niektórych krajach jest bardzo ograniczony dostęp do samej informacji na temat antykoncepcji. Przeprowadzenie aborcji tabletkami poronnymi jest uważane za najbardziej bezpieczną metodę aborcji. Tabletki poronne zostały dodane na listę leków WHO.W związku z czym przeprowadzenie aborcji medycznej jeden lub więcej razy jest bezpieczne dla zdrowia kobiety. O ile same środki pochodziły z legalnego źródła. Wielokrotne poronienia nie mają wpływy na zdrowie kobiety oraz za przyszłe prawdopodobieństwo poczęcia i donoszenia ciąży.


Jak każde środki tak i tabletki poronne mogą przyczynić się do wystąpienia skutków ubocznych dlatego bardzo istotnym jest abyś mogła dojść do szpitala przed upływem 60 minut. Jest to absolutnie konieczne, gdyż podczas kuracji może dojść do krwotoku przez co możesz stracić za dużo krwi. W takich przypadkach potrzebne jest przetoczenie krwi co jest nie możliwe w warunkach domowych. Bez obaw nie musisz mieszkać w dużym mieście. Ważne jest abyś wiedziała, gdzie w sytuacji kryzysowej udać się. Przydatna będzie lista najbliższych punktów pierwszej opieki bądź szpitali. Wszystkie te miejsca posiadają wyspecjalizowaną kadrę oraz wyspecjalizowany sprzęt aby udzielić Ci pomocy. O ile utworzyłaś już spis z placówkami medycznymi, gdzie powinnać się udać w raznie pojawienia się powikłań musisz również zadbać o najbliższą osobę, która pomoże Ci w tej cieżkiej dla Ciebie sytuacji. Ważne aby ta osoba opiekowała się Tobą podczas całej kuracji.


W trakcie używania leków poronnych możesz normalnie jeść i pić. Powinnaś jednak zapamiętać, że jednym ze skutków ubocznych misoprostolu są mdłości oraz możliwość wystąpienia wymiotów dlatego spożywaj lekkostrawne potrawy. Pamiętaj pod żadny pozorem nie możesz nie możesz pić alkoholu, ponieważ rozszerza on naczynia co może doprowadzić do wzmożonego krwawienia lub co gorsza co obfitego krwotoku. Wszelkiego rodzaju narkotyki należy odstawić na czas przeprowadzania zabiegu mogą one zaburzyć twoją ocene bieżącej sytuacji.


Nie powinnaś przerywać zabiegu po zastosowaniu Mifepristone. Może do doprowadzić do cieżkiego uszkodzenia płodu.


Tabletki wczesnoporonne to zazwyczaj używana nazwa środków jakimi są: misoprostol oraz mifepristone. Zestaw zawsze składa się z: jedenej tabletki mifepristone oraz 8 tab misoprostolu. Możemy wyróżnić kilka rodzajów aborcji: aborcja chirurgiczna, aborcja farmakologiczna. Tabletki poronne należą do aborcji farmakoloficznej. Polegającej na zastosowaniu środków farmakologicznych w celu usunięcia płodu.


Jak działają tabletki poronne - mifepristone?
Działanie mifeprisone (RU486) polega na zatrzymaniu produkcji progesteronu. Progesteron jest hormonem, który jest niezbędny do utrzymania ciąży. W wyniku zastosowania tabletki mifeprisone produkt ciąży obumiera. Działanie tabletki jest bezobjawowe.


Jak działają tabletki poronne - misoprostol?
Działanie misoprostolu polega na wywołaniu skrurczów maciny w celu wydalenia płodu.


Jak zastosować tabletki wczesnoporonne?
1. Pierwszą tabletkę mifeprisone należy połknąć.
2. Po połknięciu należy odczekać 24h Przeważnie stosowanie mifeprisone przebiega bezobjawowo.
3. Po upływie 24 godzin należy użyć 4 tab misoprostolu (mizoprostolu), pigułki te należy trzymać pod językiem do rozpuszczenia, przeważnie jest to około 30 minut.
4. Kolejnym etapem aborcji jest odczekanie 3 godzin.
5. Po upływnie 3h należy zastosować kolejne cztery tabletki misoprostolu równiż trzymając pod językiem około trzydziestu minut do całkowitego rozpuszczenia.Po zastosowaniu ostatniej dawki środku powinno wystąpić krawawienie oraz skurcze macicy.

Czy można kupić tabletki poronne w aptece w Polsce?


W Polskiej aptece jest możliwość kupienia tylko jednego składnika tabletek poronnych - misoprostol. Występuję on pod nazwami takimi jak: Arthrotec, Cytotec. Wszystkie wymienione leki nie są dostępne bez recepty. Należy brać pod uwagę, że zabieg samym Arthroteckiem nie jest tak skuteczny jak zabieg z mifepristone.


Za ile mogę kupić tabletki poronne?
Pigułki poronne są dostępne w cenie około 389 PLN.


Gdzie kupić tabletki poronne?
Jeśli chcesz nabyć tabletki poronne przez internet zwróć szczególną uwagę na możliwość zapłaty za pobraniem. Nigdy nie wysyłaj pieniędy przed otrzymaniem zamówienia. Zwróć uwagę również na kontakt ze sprzedającym. Czy jest w miarę okoliczności płynny.
Jedną z polecanych przez nas stron jest strona tabletki poronne
Strona ta oferuje przesyłke za pobraniem, szybki czas realizacji przeważnie paczka jest dostarczana do 48 godzin.

Reklama