Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

23377
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: wielkopolskie
Firma: Lidia Buda
Powiat: poznański
Miasto: Poznań
Telefon: 692797137
Strona www: http://holowanie.i-poznan.pl
   
dodano: 2018.03.12
ważne do: 2018.06.10
wyświetleń: 11

Szczegóły oferty:

Nasza firma jest dostępna przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, pamiętając o indywidualnych potrzebach każdego kierowcy.
Możemy zająć się danym autem na drodze, ale możemy także przetransportować go do w pełni wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie udostępnić znakomite auta zastępcze, które wpiszą się w oczekiwania każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu trudnimy się holowaniem aut różnego typu, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres udostępnianych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od określonych potrzeb naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę określone usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają spore doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, bowiem możemy dopasować usługę do preferencji klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Reklama