Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

23608
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: wielkopolskie
Firma: Lidia Buda
Powiat: poznański
Miasto: Poznań
Telefon: 692797137
Strona www: http://holowanie.i-poznan.pl
   
dodano: 2018.04.12
ważne do: 2018.07.11
wyświetleń: 13

Szczegóły oferty:

Nasza firma świadczy usługi przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, respektując indywidualne potrzeby każdego klienta.
Możemy zająć się konkretnym autem na drodze, ale możemy także przetransportować go do odpowiednio wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie udostępnić wysokiej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu trudnimy się holowaniem pojazdów o różnym charakterze, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Błyskawicznie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę konkretne usterki. Warto nadmienić, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, bowiem możemy dopasować usługę do potrzeb klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Reklama