Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Robex - pomoc drogowa - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

23771
Cena: 100,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Robert Staworko
Powiat: ciechanowski
Miasto: Ojrzeń
Telefon: 504950615
Strona www: http://robex-pomocdrogowa.pl
   
dodano: 2018.05.11
ważne do: 2018.08.09
wyświetleń: 14

Szczegóły oferty:

Masz problem z kondycją swojego osobówki? Brałeś udział w wypadku czy innej nieprzewidzianej kolizji drogowej w województwie mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex utworzona przez Roberta Staworko podejmie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w wydajnej asyście drogowej samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, a także jednośladach i busów z niezawodnym sprzętem i jak najkrótszym czasem oczekiwania na terenach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Poza tym zakład pomocy drogowej dysponuje w swojej podaży spedycje ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych towarów, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Usługi transportowe lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę oferowane są na obszarze całego kraju!

Najistotniejsze plusy firmy to strefa miejska do 100 km, jak i współdziałanie z wieloma organizacjami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex ma rywalizujące ceny!.

W celu zapoznania się bliżej z ofertą czy innych pytań zajrzyj stronę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)
Reklama