Dodaj ogłoszenie
Cennik

 

Ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęć - BEZPŁATNIE.


Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:


1. Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane - w zależności od rodzaju płatności od 1,50 (brutto) na 30 dni.


2. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – w zależności od rodzaju płatności od 3,00 (brutto) na 30 dni.

3. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM PLUS – ogłoszenie wyświetlane jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżnione poprzez czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – w zależności od rodzaju płatności od 4,50 (brutto) na 30 dni.

 

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS


1. Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów, (na samej górze ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.

 

 

Szczegółowy cennik reklam banerowych lub tekstowych znajduje się pod linkiem:

 

http://firmyioferty.pl/content/reklama - REKLAMAJak zapłacić za ogłoszenie?

 

W serwisie podczas dodawania igłoszeń lub ich przeglądania w intuicyjny sposób mozemy zapłacić za ogłoszenie poprzez płatności internetowe ONLine lub SMS.


Serwis "Firmy i Oferty" zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Płatności sms obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacjedotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl.Usługi płatności sms są dostępne w sieciach komórkowych: Era, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne),


Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi


Reklama