Dodaj ogłoszenie
Wizytówka firmy w internecie.

Internet w dzisiejszych czasach jest najtańszym sposobem dotarcia do klientów i od strony klienta do usługodawców i firm. Każda firma może zaprezentować swoją wizytówkę nawet za darmo. Istnienie w internecie nie tylko podkreśla wizerunek firmy ale jest już koniecznością, aby z firmą mógł ktokolwiek się liczyć.


Warto więc zainwestować w stronę internetową nawet płatną. Mimo kosztów jest to najtańsza reklama w perspektywie czasu. Klient ma okazję o każdej godzinie poznać ofertę i nie czuje się zobowiązany z niej skorzystać w związku z tym jest szansa, że odwiedzi naszą firmę w internecie. A co zrobi dalej to zależy od atrakcyjności naszej oferty.


Do strony klienci oczywiście muszą jakoś dotrzeć. Istnieje wiele portali reklamujących firmy i usługi większość z nich to darmowe katalogi podzielone na różne kategorie więc klient ma możliwość przejrzenia firm nie tylko z branży, której szuka ale również ograniczając się do najbliższej lokalizacji.


Jako wykonawca stron www spotkałem się z klientami, którzy nie odważą się zapłacić za stronę nawet 100 zł. Są to klienci, albo ci którzy dobrze prosperują i od lat są polecani przez klientów. Rekomendacja to bardzo dobry sposób na reklamę lecz nie zdają sobie sprawy, że klient któremu się rekomenduje jednak w wielu przypadkach prosi o adres strony aby zapoznać się z ofertą firmy mimo wszystko.Taka firma nie wie, że w ten sposób traci klientów "z przed nosa".

Taki klient nie zdaje sobie sprawy, że na jego usługi mógłby być większy popyt przez co mógłby podnieść ceny za usługi. Więc inwestycja taka mogła by bardzo szybko się zwrócić.


Warto więc zadbać o najprostszą wizytówkę firmy czyli jakby ogłoszenie przedstawiające całą ofertę handlową podzieloną na kilka działów. Klienci coraz częściej korzystają z wyszukiwarek w domowym zaciszu.


Orientacyjne koszty strony to oczywiście:


domena - unikalny adres - od 60 do 120 zł rocznie.
utrzymanie roczne na serwerze - 100-300 zł rocznie
wykonanie strony w zależności od złożoności od 300 zł w górę.

Reklama