Dodaj ogłoszenie
Program partnerski. Zarabiaj na polecaniu.

Program partnerski eBroker. Sprawdzony i rzetelny.


Jest to efektywny sposób zarabiania dla osób, chcą polecać usługi na swoich stronach, blogach jak i reklamowaniu w każdy inny sposób jak mailigi, reklamy google itp. Celem programu jest promocja produktów nie tylko finansowych.


Partner poleca usługi poprzez swoje unikalne linki i dostaje za to całkiem niezła prowizję.


Większość partnerów zaczyna swoją przygodę z systemem zarabiania korzystając również z usług, które sami polecają. Promując eBroker tylko wśród naszych znajomych i rodziny możemy zarobić niezłe pieniądze.


Partner otrzymuje nie tylko prowizję wtedy kiedy ktokolwiek skorzysta z usługi, ale również jeśli wypełni ankietę. Każda instytucja ceni sobie zdobycie klienta w związku z tym płaci za jego pozyskanie.


Serwis eBroker to porównywarka ofert banków i instytucji finansowych, której zadaniem jest rzetelne i obiektywne zestawienie ofert dostępnych na rynku, tak by umożliwić wybór najlepszej.


Kto może zarabiać ?

Na programie mogą zarabiać wszyscy Internauci. Każdego dnia ludzie biorą pożyczki, kredyty, zakładają lokaty lub kupują ubezpieczenia. Tematyka np. finansów dotyka wszystkich ludzi i nie da się od niej uciec. Oczywiście jak wcześniej wspomniano nie sa to tylko usługi finansowe.

 

Do partnera z trafia prowizja, którą normalnie np. bank wypłaca swoim pracownikom, w przypadku gdy klient zostanie pozyskany w placówce banku.

Najlepsi partnerzy posiadający własne strony internetowe zarabiają miesięcznie nawet 50 000zł, a aktywnie działający „zwykli” użytkownicy mogą szybko osiągnąć poziom odpowiadający swojej normalnej pensji

Jest to JEDYNY program na rynku, który oferuje tak unikatowe korzyści dla wydawców.


Na czym zarabiamy?

Partner otrzymuje wynagrodzenie za kliki w widgety, zapisanie do newslettera informacyjnego, wypełnienie formularza kontaktowego oraz sprzedaż konkretnej oferty.


Stawki wahają się w zakresie od kilku do kilkudziesięciu złotych za akcję i są niezwłocznie dopisywane do konta klienta.


Jak zarabiać?

Program partnerski eBroker udostępnia wszystkim zarejestrowanym partnerom komplet komponentów na strony www: widgety z porównywarkami, bannery oraz linki tekstowe.


Każdy partner otrzymuje bezpłatnie subdomenę w serwisie eBrokera wraz z kompletnym i samoaktualizującym serwisem finansowym, dzięki czemu w programie mogą zarabiać również osoby nieposiadające własnych stron internetowych.


eBroker udostępnia także poradniki, które pozwolą skutecznie rozpocząć współpracę i szybko zacząć zarabiać pierwsze pieniądze.


Wypłata natychmiast na koniec miesiąca. Co miesiąc dodatkowo aż do 15% od zarobków Partnerów, którym polecisz PP eBroker, zarobki są oczywiście nieograniczone. Średnio umieszczenie widgeta na blogu generuje ok 500 zł/mies.


Co miesiąc i na zawsze otrzymujesz 15% od zarobków poleconych subskrybentów.


Uwaga! Jeżeli zdecydujesz się przystąpić do programu partnerskiego eBroker korzystając z poniższego linku, otrzymasz wynagrodzenie powitalne w wysokości 50zł, które zostanie naliczone jako Twój normalny zarobek w programie!


Link przystapienia do programu

Reklama